Zprávy

Konference Reactions, nejlepší B2B událost roku 2017, se vrací do Forum Karlín a tentokrát je otevřena i pro širší veřejnost

Na co budou jezdit auta zítřka?  Je sdílení automobilů neodvratné? Jsou autonomní vozidla budoucnost osobní mobility? Druhý ročník nejlepší B2B události 2017, konference Reactions, Vám poskytne odpovědi i na tyto otázky.

Reactions Conference, the best B2B event of 2017 is coming back to Forum Karlin

Konference Reactions, organizovaná společností Unipetrol, se uskuteční 11. října 2018 v pražském Fóru Karlín. V rámci téma „Inovace v automobilovém průmyslu“, proběhnou přednášky klíčových osobností v automobilovém průmyslu, panelové diskuze s řadou mezinárodních inovátorů a odborníků, a neposledně i poutavé expozice partnerů. Návštěvníci si vedle hlavního programu budou mít možnost prozkoumat virtuální verzi města budoucnosti, Polymer Smart city, prohlédnout automobil na vodíkový pohon- Toyota Mirai, nebo soupeřit ve stolním fotbale s industriálním robotem od firmy FANUC.
Partneři letošní konference budou Benzina, Toyota Europe, ELAI, ICUK a FANUC. 
Gregory Haye, odborník na materiály a procesy v Local Motors se bude ve své přednášce zabývat budoucností automobilů a novými aplikacemi polymerů v automobilovém průmyslu. Bude také hovořit o Ollie shuttle, vozidle od Local Motors vyrobené 3D tiskem.
V následujících přednáškách uvidíme i Stephana Herbsta, generálního ředitele Toyota Motor Europe, Ivana Hodáče, zakladatele a viceprezidenta Aspen Institutu v Praze, a Manuela Assaliho, viceprezidenta poradenství chemického průmyslu, společnosti Nexant.
Přednášky jsou v druhé části programu doplněné o panelové diskuze s dalšími odborníky. Bude určitě zajímavé sledovat jejich rozdílné perspektivy na náměty jako je budoucnost polymerů v automobilovém designu, alternativní paliva, cirkulární ekonomika a geopolitický kontext automobilového a rafinérského průmyslu. 
Petrochemický průmysl je vysoce inovativní odvětví, které významně investuje do rozvoje budoucnosti. Není tedy překvapením, že Unipetrol, jako nepopíratelný vůdce na Českém petrochemickém trhu a majitel největšího řetězce čerpacích stanic, organizuje tuto jedinečnou událost kde vědci, experti v oboru, podniky a asociace mohou sdílet své myšlenky a vize. 
„Automobilový průmysl je plný inovací a směřuje rychle kupředu. My v Unipetrolu výrazně přispíváme k tomuto rozvoji. Vyvíjíme kvalitnější a efektivnější materiály pro výrobu automobilů a současně rozvíjíme budoucí alternativní paliva, zejména vodík. Konference REACTIONS nám dává příležitost seznámit veřejnost s aktuálními trendy v automobilovém průmyslu a jakým způsobem k tomu my sami přispíváme“ uvedl Tomáš Herink, jednatel Unipetrolu zodpovědný za investice, výzkum a vývoj.
Konferencí bude provázet osvědčená dvojice, Michael Londesborough a Emma Smetana.
Pro více informací a zakoupení lístků na konferenci, navštivte www.reactions.cz      
Čekají nás přednášky respektovaných odborníků z celého světa o nejmodernějších technologiích, inovacích a progresivních řešeních.