Zprávy

Fotopříběh z Innovation week 2019

Tématem Týdne inovací 2019 bylo Exploring the New Universe of Innovations. Návštěvníci mohli prozkoumat novinky ze světa technologie, sdílet nové úhly pohledů a zjišťovat, jak inovace razí cestu k úspěšné budoucnosti.

Innovation week photostory lookback

Generální ředitel skupiny Unipetrol, Krzysztof Zdziarski, událost zahájil inspirativním proslovem o nezbytnosti spolupráce na cestě k úspěchu.

Polymer smart city bylo stejně jako loni v centru dění a návštěvníci se mohli přesvědčit, kde všude polymery hrají klíčovou roli a jak pomáhají vylepšit a zefektivnit život. Prohlídku smart city doprovázela sada otázek, které testovaly návštěvníkovy znalosti a daly šanci vyhrát fuelling innovations tričko.

Návštěvníky PSC doprovázel Michael Londesborough a poskytoval jim bližší informace o vysoce kvalitních polymerech- základech chytrého života ve městech.

Michael Londesborough vedl panel o cirkulární ekonomice, čímž pomohl otevřít diskuzi o inovativních modelech businessu i ekonomiky, které jsou příslibem pro silnou budoucnost.

Na Týdnu inovací jsme se naplno pochlubili projektem „Let’s talk about it“, kde dáváme prostor pro autentickou debatu o politice udržitelnosti s experty a inovátory. 

Prezentace Michaela Londesborougha „Plasty- materiál, který s oblibou nenávidíme“, divákům ukázala, že není plast jako plast a že mnohé zvyšují kvalitu našich životů. Prezentace se též dotkla problémů s plastovým odpadem a jak je řešit. Doufáme, že hosté odešli s poznáním, že nejde házet všechny plasty do jednoho pytle. 

Kam to patří? Hosté měli příležitost otestovat své znalosti a naučit se něco nového o opravdovém významu recyklačních značek.

Má cirkulární ekonomika opravdu místo ve světě businessu? Michael zpovídal Petra Šídla a Cyrila Klepka z Direct People, aby zjistil, jak takový obchodní model může fungovat v praxi.

Kde začít s inovativním přístupem k modernímu životu? U těch nejmladších! Michael si popovídal s Janou Pivoňkovou z iQLANDIA o tom, jak je důležité vzdělávat budoucí generace.

„Let’s talk about it” mezinárodně! Na fotce vidíme naši kolegyni Hanu Novotnou s jedním z hostů, Carinou Sundqvist. Před „Let’s talk about it” fotostěnou probraly témata, na kterých záleží. TAGS