Unipetrol | Fuelling Innovations | Články

Konference Reactions, nejlepší B2B událost roku 2017, se vrací

Na co budou jezdit auta zítřka?  Je sdílení automobilů neodvratné? Jsou autonomní vozidla budoucnost osobní mobility? Druhý ročník nejlepší B2B události 2017, konference Reactions, Vám poskytne odpovědi i na tyto otázky.

Konference Reactions, nejlepší B2B událost roku 2017, se vrací
přečtěte si více

Konference Reactions, organizovaná společností Unipetrol, se uskuteční 11. října 2018 v pražském Fóru Karlín. V rámci téma „Inovace v automobilovém průmyslu“, proběhnou přednášky klíčových osobností v automobilovém průmyslu, panelové diskuze s řadou mezinárodních inovátorů a odborníků, a neposledně i poutavé expozice partnerů.

Návštěvníci si vedle hlavního programu budou mít možnost prozkoumat virtuální verzi města budoucnosti, Polymer Smart city, prohlédnout automobil na vodíkový pohon- Toyota Mirai, nebo soupeřit ve stolním fotbale s industriálním robotem od firmy FANUC.


Partneři letošní konference budou Benzina, Toyota Europe, ELAI, ICUK a FANUC. 


Gregory Haye, odborník na materiály a procesy v Local Motors se bude ve své přednášce zabývat budoucností automobilů a novými aplikacemi polymerů v automobilovém průmyslu. Bude také hovořit o Ollie shuttle, vozidle od Local Motors vyrobené 3D tiskem.


V následujících přednáškách uvidíme i Stephana Herbsta, generálního ředitele Toyota Motor Europe, Ivana Hodáče, zakladatele a viceprezidenta Aspen Institutu v Praze, a Manuela Assaliho, viceprezidenta poradenství chemického průmyslu, společnosti Nexant.


Přednášky jsou v druhé části programu doplněné o panelové diskuze s dalšími odborníky. Bude určitě zajímavé sledovat jejich rozdílné perspektivy na náměty jako je budoucnost polymerů v automobilovém designu, alternativní paliva, cirkulární ekonomika a geopolitický kontext automobilového a rafinérského průmyslu. 


Petrochemický průmysl je vysoce inovativní odvětví, které významně investuje do rozvoje budoucnosti. Není tedy překvapením, že Unipetrol, jako nepopíratelný vůdce na Českém petrochemickém trhu a majitel největšího řetězce čerpacích stanic, organizuje tuto jedinečnou událost kde vědci, experti v oboru, podniky a asociace mohou sdílet své myšlenky a vize. 


„Automobilový průmysl je plný inovací a směřuje rychle kupředu. My v Unipetrolu výrazně přispíváme k tomuto rozvoji. Vyvíjíme kvalitnější a efektivnější materiály pro výrobu automobilů a současně rozvíjíme budoucí alternativní paliva, zejména vodík. Konference REACTIONS nám dává příležitost seznámit veřejnost s aktuálními trendy v automobilovém průmyslu a jakým způsobem k tomu my sami přispíváme“ uvedl Tomáš Herink, jednatel Unipetrolu zodpovědný za investice, výzkum a vývoj.


Konferencí bude provázet osvědčená dvojice, Michael Londesborough a Emma Smetana.


Pro více informací a zakoupení lístků na konferenci, navštivte www.reactions.cz      
Čekají nás přednášky respektovaných odborníků z celého světa o nejmodernějších technologiích, inovacích a progresivních řešeních.