Unipetrol | Fuelling Innovations | Články

Unipetrol opět generálním partnerem Týdne inovací

Unipetrol opět generálním partnerem Týdne inovací

I přes neobvyklé podmínky letos proběhl v pražském Fóru Karlín Týden inovací. Stejně jako v uplynulých ročnících byl Unipetrol generálním partnerem této nejvýznamnější tuzemské akce v oblasti inovací. Pro návštěvníky jsme připravili různorodý program od panelové diskuze vedené ambasadorem  značky Unipetrolu Michaelem Londesboroughem, výtvarné tvorby, edukativního workshopu až po diskuzi u „Let’s talk about it” kulatého stolu. O nejzajímavější momenty se prostřednictvím snímků chceme podělit i s Vámi. Ohlédněme se spolu za dalším úspěšným ročníkem.

Týden inovací Tomasz Wiatrak uvítací řeč

Návštěvníky uvítal i CEO Unipetrolu Tomasz Wiatrak. Ve své úvodní řeči vyzdvihl proaktivní přístup petrochemického průmyslu k rozvoji trvale udržitelné společnosti. 

Panelová diskuze - Týden inovací

Panelovou diskuzi o inovacích v oblasti udržitelnosti vedl ambasador značky Unipetrolu Michael Londesborough. Diskutovali přední odborníci na tuto problematiku ze zahraničí i ČR. Na panelu nechyběl ani  Robert Suchopa, výzkumný pracovník z UniCRE. 

Stánek Unipetrol - Týden inovací

Stánek Unipetrolu byl opět dominantou veletrhu. Pod názvem „Fuelling the Art of Innovation“ jsme připravili výtvarné představení a výstavu uměleckých fotografií z prostředí naší rafinérie. 

Michal Škapa - Týden inovací

Návštěvníci stánku měli jedinečnou příležitost vidět rafinérský průmysl očima umělce Michala Škapy. 

Václav Bystrianský - přednáška, Týden Inovací

Na workshopu „Vodík-palivo přítomnosti?“ Václava Bystriánského se účastníci dozvěděli o možnostech využití vodíku v čisté dopravě. 

Michael Londesborough - Týden Inovací

O svůj odborný názor na dění ve světě inovací se podělil i ambasador značky Unipetrolu Michael Londesborough. 

Let´s talk about it - Týden Inovací

Příznivci našeho pořadu „Let’s talk about it“ měli unikátní příležitost poslechnout si  názory hostů na živo.

Let´s talk about it, debata - Týden Inovací

Kotelna 55 se proměnila v kavárnu známou z našeho programu „Let’s talk about it“. Hosté z uplynulých dílů se vrátili k debatě u kulatého stolu na téma „Patří plast do odpovědné budoucnosti?“  

Robert Suchopa - Let´s talk about it

Robert Suchopa, vedoucí projektu PYREKOL z UniCRE, divákům přiblížil slibné možnosti uplatnění pyrolýzy k efektivní recyklaci plastových materiálů.

Týden inovací desky

Pestrý program celé události shrnutý na jednom místě.